Ettevõttest

Kukehari OÜ

Asutatud 2017 aastal.

Toodame, turustame ja paigaldame keskkonnasõbralikke taimematte. Ehitame rohekatuseid ja pakume haljastusteenuseid ning -tooteid.

Pakume kodumaiste taimemattide laia tootevalikut. Toodangu valikus on kukeharjamatid, niidutaimede- ja erinevate pinnakattetaimede matid. Toodang, mida pakume on sordipuhas ja keskkonnasõbralik.

Meie toodetud taimematid leiavad kasutust hoonete ja väikevormide rohekatuste rajamisel, teede- ja maastikuehitusel erinevate nõlvade katmisel. Tooteid võimalik kasutada järskudel nõlvadel erosiooni tõkestamise mattidena ning pinnakattena.

Tegevuse elluviimiseks on Kukehari OÜ põllumajandusliku tegevusega alustava noore ettevõtja toetuse abil soetanud vajaminevaid tootmissisendeid ja rajanud kaasaegse taristu.

2022 aastal oleme Põlvamaa Partnerluskogu Leader meetme “Ettevõtlusele hooandmine” abil arendanud ettevõtet. Projekti “Kukehari OÜ visuaalse kuvandi ja toodete transpordivõimekuse parendamine” raames on loodud paremad tingimused toodangu transportimiseks, ettevõttele on kujundatud logo ja visuaalne kuvand on nähtav veebis, ettevõttega seotud taristul ning transpordivahenditel.