Ettevõttest

Kukehari OÜ

Kukehari OÜ on asutatud 2017. a. Tegeleme keskkonnasõbralike elustaimedest koosnevate taimemattide tootmise, turustamise ning paigaldamisega Eestis.

Oleme seadnud eesmärgiks toota erinevatest taimeliikidest keskkonnasõbralikke elustaimedest koosnevaid taimematte, pakkudes kodumaiste taimemattide laia tootevalikut. Toodangu valikus on kukeharjamatid, niidutaimede- ja erinevate pinnakattetaimede matid. Toodang, mida pakume on sordipuhas ja keskkonnasõbralik.

Meie toodetud taimematid leiavad kasutust hoonete ja väikevormide rohekatuste rajamisel, teede- ja maastikuehitusel erinevate nõlvade katmisel. Tooteid võimalik kasutada järskudel nõlvadel erosiooni tõkestamise mattidena ning pinnakattena.

Pakume kõikidele oma toodetele ka paigaldamisteenust, rajame rohekatuseid ja lisaks erinevaid haljastusteenuseid.

Tegevuse elluviimiseks on Kukehari OÜ põllumajandusliku tegevusega alustava noore ettevõtja toetuse abil soetanud vajaminevaid tootmissisendeid ja rajanud kaasaegse taristu.

2022 aastal oleme Põlvamaa Partnerluskogu Leader meetme “Ettevõtlusele hooandmine” abil arendanud ettevõtet. Projekti “Kukehari OÜ visuaalse kuvandi ja toodete transpordivõimekuse parendamine” raames on loodud paremad tingimused toodangu transportimiseks, ettevõttele on kujundatud logo ja visuaalne kuvand on nähtav veebis, ettevõttega seotud taristul ning transpordivahenditel.